Angajari

Tel.0763.880.405

 [ufbl form_id=”20″]

Operator Call Center

Cerinţe:
– cunoştinţe de operare PC (Microsoft Office – Word, Excel, E-mail)
– calm şi stăpânire de sine, atenţie la detalii, atenţie distributivă
– persoana responsabilă, amabilă, cu spirit de echipă şi bune abilităţi de comunicare
– cunostinţe medii de limba engleză

Responsabilităţi:
– preluarea apelurilor telefonice ale clienţilor
– oferirea de informaţii corecte şi actualizate clienţilor
– Preluarea Comenzilor De Ridicare Si Livrare A Coletelor
– Creare Awb-uri
– Creare Facturi ,Linckuri De Plata Si Trimiterea catre Clienti
– Urmarire Colete
– preluare şi transmitere sesizări/informări via e-mail
– înregistrarea reclamaţiilor din partea clienţilor şi rezolvarea acestora la nivelul lor de competenţă sau escaladarea sesizărilor şi urmărirea procesului până la finalizarea acestora;

Beneficii:

– se asigură training de pregătire pentru postul ocupat, în raport cu specificul activităţii desfăşurate
– pachet salarial motivant, cu tichete de masă
– Bonus Procentual Din Finalizarea Comenzilor la depasirea Targetului